Členská knihovna má povinnost umístit na svoje webové stránky banner, který deklaruje její členství ve Sdružení knihoven ČR. Slovo povinnost zní asi trochu tvrdě a upjatě, snažíme se, abyste si svůj „členský odznáček“ umístili na stránky s radostí, s uvědoměním toho, co vám členství v knihovnickém sdružení nabízí a může nabídnout.

Kde bannery najít?

Bannery najdete ve složce zde, kde je výběr několika velikostí a formátů, který vám umožní zvolit ten nejlepší na vaše webovky. A obligátní otázka: Kam s ním? Budeme rádi, pokud banner umístíte na stránku s kontakty, případně na stránku, kterou navštěvují knihovny (tedy takovou, kde nabízíte služby pro knihovny, např. MVS). Vejdeme-li se na hlavní stránku, nepohrdneme, hlavně, ať banner je. Zároveň pod něj dejte link na stránku o členství.

A dál?

Informace o umístění banneru shromažďujeme v přehledném dokumentu. Až svůj banner umístíte, dejte nám vědět na e-mail sdruk@sdruk.cz, že se tak stalo, případně se na uvedený email můžete obrátit s dotazem, když si nebudete vědět s bannery Rady.

A co že vám členství ve Sdružení knihoven ČR přináší? Benefity členství najdete zde.