Doprovodný program KKS 21

Raut

První den nás čeká společný večer v prostorách Přírodovědecké fakulty UPOL ve foyer 5. a 6. patra (a také dvou střešních teras). Začínáme kolem 18:30 a končíme, až se všechno sní a vypije. Program je volný, zábava uvolněná.

Tipy na restaurace

Playground

Přijďte si pohrát na naše hřiště. Místo houpaček se váš žaludek zhoupne ve virtuální realitě, prolézačky za vás prolezou robůtci a pískoviště máme také, ale bábovky na něj nepotřebujete. Potkáte se s firmami, které tyto „hračky“ nabízí, ale také budou na místě knihovny, které už si s nimi hrají. Přijďte za námi 8. září v čase 9:00 – 18:00 do učebny N14 v 1. patře.

InfoRun

Po dlouhém sezení na přednáškách jistě přijde vhod výběh, kde si vyvětráte hlavu a potrénujete nohy. Společně se proběhneme po břehu řeky Moravy a Bystřice. Nenáročná rovinatá obrátková trať v délce 8 km, kterou si každý může dle libosti zkrátit (nebo prodloužit ;). 60 % asfalt, 40 % lehký terén. Běžíme na vlastní nebezpečí a na vlastní odpovědnost, je třeba dbát osobní bezpečnosti (trasa 4× kříží silnici). Nejde o závod, tempo si každý určuje sám, běžíme pro radost!

Přihláška: https://forms.gle/bYMKcJ6E367juM4d9
Trasa: https://mapy.cz/s/cokuheturu
Sraz 8. 9. v 18.30 hodin na nábřeží za kolejí gen. Svobody: https://mapy.cz/s/pupoveceha

Další kulturní tipy