Praktické využití Chat GPT, automatizace a AI v pracovním životě

Jednodenní seminář poskytne účastníkům znalosti a dovednosti potřebné k zodpovědnému a efektivnímu začlenění AI technologií do jejich pracovního procesu. Proběhne 14. 3. a 21. 3.

Sdružení knihoven ČR vás srdečně zve na jednodenní lektorovaný seminář zaměřený na praktické využítí Chat GPT, automatizace a AI, který proběhne ve 2 termínech, na výběr je termín 14. a 21. března.

lektorka: Anna Bohonek 

1. termín: 14. 3. 2024   10:00 – 15:00

2. termín: 21. 3. 2024   10:00 – 15:00

místo: ELAI – European Leadership & Academic Institute
Národní 364/39
Praha 1 – Staré Město (https://elai.cz/kontakt/)

Kurz je pro pracovníky knihoven a kulturních organizací plně hrazen, díky podpoře EU, NPO a MK ČR. Účast je pro vás tedy bezplatná.

Obsah

„Ať jsi v jakékoliv roli ve svém životě, vždycky musíš umět prodávat. Sebe, svoje nápady nebo produkty a projekty. Umíš-li obchodovat máš dveře otevřené k úspěchu. Obchod je základní životní dovednost!” 

Říká Anna, skvělá lektorka a inspirativní osobnost ELAI, která se nebojí sdílet konkrétní zkušenosti. 

Tento praktický seminář poskytne účastníkům znalosti a dovednosti potřebné k zodpovědnému a efektivnímu začlenění AI technologií do jejich pracovního procesu, zasvětí je do světa velkých jazykových modelů (LLM), jako jsou GPT-3, 4 a další, a jejich praktické využití na individuální úrovni. Účastníci se na vlastní kůži seznámí s LLM, získají nástroje pro optimalizaci své každodenní práce, pochopí zásady komunikace s AI a objeví budoucí směry a trendy v oblasti AI a LLM.

Pro koho?

Pro pracovníky knihoven a kulturních organizací, kapacita max. 14 účastníků.

Co budete potřebovat?

  • vlastní notebook

Občerstvení na místě bude zajištěno.

REGISTRACE UZAVŘENA.