Členové Sdružení knihoven ČR

Sdružení knihoven ČR má momentálně 60 členů.

Institucekontakt
Archeologický ústav AV ČR, Praha, v.v.i.ochrana@arup.cas.cz
Česká zemědělská univerzita, Knihovna ČZÚhanalandova@lib.czu.cz
Historický ústav AV ČR, knihovna, Prahaskudrnova@hiu.cas.cz
Institut umění – Divadelní ústav, knihovna, Prahahelena.hantakova@divadlo.cz
Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicíchkares@cbvk.cz
Knihovna AV ČR, v.v.i.vackova@knav.cz
Knihovna Eduarda Petiškyvera.krajickova@knihovna.brandysnl.cz
Knihovna města Hradce Královécizinska@knihovnahk.cz
Knihovna města Plzněslesingerova@plzen.eu
Knihovna Policejní akademie ČR v Prazeknihovna@polac.cz
Knihovna Třinecreditelka@knihovnatrinec.cz
Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíněbenesova@knihovna.jicin.cz
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíněkanka@kfbz.cz
Krajská knihovna Karlovy Varyemler@knihovnakv.cz
Krajská knihovna v Pardubicíchr.kodetova@knihovna-pardubice.cz
Krajská knihovna Vysočiny, Havlíčkův Brodhladikova@kkvysociny.cz
Krajská vědecká knihovna v Libercikonvalinkova@kvkli.cz
Královská kanonie premonstrátů na Strahově, Strahovská knihovna, Prahagejza@strahovskyklaster.cz
Masarykova veřejná knihovna Vsetínddivinova@mvk.cz
Masarykova univerzita, Knihovna univerzitního kampusu, Brnokratec@ukb.muni.cz
Mendelova univerzita, Ústav vědecko-pedagogických informací a služeb, Ústřední knihovna, Brnovladimira.perlova@mendelu.cz
Městská knihovna Benešovreditelka@knihovna-benesov.cz
Městská knihovna Chrudimmazurova@knihovna-cr.cz
Městská knihovna Krnov, příspěvková organizacemruz@knihkrnov.cz
Městská knihovna Ladislava z Boskovic v Moravské Třebovélgreplova@mkmt.cz
Městská knihovna Lanškrouninfo@knihovna-lanskroun.cz
Městská knihovna Lounykucerova@mkl.cz
Městská knihovna Náchodvotavova@mknachod.cz
Městská knihovna v Prazereditel@mlp.cz
Městská knihovna Táborreditelka@mkta.cz
Městská knihovna Ústí nad Orlicíknihovna@knihovna-uo.cz
Městská knihovna ve Svitaváchba@booksy.cz
Ministerstvo financí ČR, Odborná knihovna, Prahajiri.benda@mfcr.cz
MKSHjan@mksh.cz
Moravská zemská knihovna v Brnětomas.kubicek@mzk.cz
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravěfoberova@svkos.cz
Národní archiv ČReva.uzlova@nacr.cz
Národní informační a poradenské středisko pro kulturu, Praharadova@nipos-mk.cz
Národní knihovna ČR, PrahaMartin.Kocanda@nkp.cz
Národní lékařská knihovna, Prahabouzkova@nlk.cz
Národní muzeum, Knihovna Národního muzeamartin_sekera@nm.cz
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenskéhohlubucek@npmk.cz
Památník národního písemnictví, knihovna, Prahafreisleben@pamatnik-np.cz
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labemlinhartova@svkul.cz
Slezská univerzita v Opavě, Filozoficko-přírodovědecká fakulta, Ústřední knihovna, Opavazuzana.ticha@slu.cz
Středočeská vědecká knihovna v Kladněondrasek@svkkl.cz
Studijní a vědecká knihovna Plzeňského krajebechny.daniel@svkpk.cz
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Královéeva.svobodova@svkhk.cz
ŠKODA AUTO Vysoká škola o.p.s., Mladá Boleslavalena.halirova@savs.cz
Šmidingerova knihovna Strakonicereditel@knih-st.cz
Univerzita Karlova v Praze, Ústav vědeckých informací, 1. lékařská fakulta a VFN, Prahahana.skalova@lf1.cuni.cz
Univerzita Karlova v Praze, Ústav vědeckých informací – 2. lékařská fakulta, Prahakaterina.hajdukova@lfmotol.cuni.cz
Univerzita Karlova v Praze, Fakulta sociálních věd, Středisko vědeckých informací, Prahairena.prazova@fsv.cuni.cz
Univerzita Karlova v Praze, Právnická fakulta, knihovna Prahakovarova@prf.cuni.cz
Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědecká fakulta, Oddělení podpory vědy, Prahaknih@prfnatur.cuni.cz
Ústav zemědělské ekonomiky a informací, Knihovna Antonína Švehly, Prahadobos.jan@uzei.cz
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, Vědecká knihovna, Ústí nad Labemmartin.peciva@ujep.cz
Vědecká knihovna v Olomouciiveta.ticha@vkol.cz
Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Knihovnické informační centrum, Brnodavidova@mfce.vutbr.cz
Židovské muzeum, knihovna, Prahalenka.ichova@jewishmuseum.cz