Jak předcházet konfliktům a jak v nich navigovat

Trénink pro manažery a manažerky knihoven a vedoucí týmů

V sérii tří na sebe navazujících praktických workshopů získáte sadu konkrétních nástrojů, které vám pomohou předcházet konfliktům a ty, kterým se nepodaří předejít, vést konstruktivně.

Budeme pracovat s nástroji nenásilné komunikace a trénovat komunikační dovednosti, které vám pomohou vytvářet motivující, vstřícné a změnám otevřené pracovní prostředí, ve kterém se vy i vaši kolegové budete cítit dobře.

Lektor

Petr Sucháček
https://nenasilnakomunikace.org/lide/petr-suchacek/
Mgr. Petr Sucháček vystudoval pedagogiku na Ústavu pedagogických věd FF MU a posledních 9 let vyučuje předměty spojené s pedagogickou komunikací a prací se skupinovou dynamikou. To jej přivedlo k tématům prevence a intervence v konfliktech a nenásilné komunikaci. Od roku 2015 vede kurzy pro veřejnost, státní správu, firmy i neziskové organizace se zaměřením na vytváření prostředí, kde to lidi nejenom baví, ale i se odvádí dobrá práce.

Cena za osobu

3000 Kč (v ceně jsou všechny 3 workshopy, káva, čaj a drobné občerstvení, v případě, že se nebudete některého z workshopů moci zúčastnit, vstupné nevracíme)

Cyklus 1: Praha

Maximální počet účastníků: 20
vždy 10:00 – 18:00 s pauzou na oběd
úterý 27. září, 18. října, 22. listopadu

Přihlaste se zde: https://forms.gle/DnSC3SyrHY1EwaYH8

Cyklus 2: Olomouc

Maximální počet účastníků: 20
10:00 – 18:00 s pauzou na oběd
čtvrtek 29. září, 20. října, 24. listopadu

Přihlaste se zde: https://forms.gle/3proejm2WgHhhVDs7

 

Případné dotazy směřujte na: eliska.bartosova@sdruk.cz

Tento trénink vám můžeme nabídnout díky podpoře z Fondů EHP a Norska v rámci projektu Sdružení knihoven ČR – Strategický partner knihoven v ČR.