Nový kurz pro ředitele knihoven: Jak na úspěšnou spolupráci s PR specialistou

Připravili jsme půldenní kurz pro ředitele, který zlepší vaši spolupráci s PR specialisty. Lidé, kteří si vybrali za profesi komunikaci, často táhnou organizace dopředu. Hledají nové cesty. Dívají se dva roky do budoucnosti a dokáží klást otázky, které by bez nich nepadly. Dovedou vyhmátnout – po několika slepých pokusech – kam má smysl celou organizaci vést. Mohou vám být neuvěřitelně užiteční, když s nimi budete umět pracovat.

Ale nejprve se musí pořádně rozkoukat a pochopit, kam chcete knihovnu směrovat vy. Navázat dobré vztahy s kolegy. A dostat prostor obhájit před nimi svou pozici – nejlíp úspěšně odvedenou prací. S těmi třemi věcmi jim musíte pomoct, jinak se nebudou cítit dobře a důsledky si dovedete představit. Prostě to nebude fungovat.

Lektorkou kurzu je Mgr. Věra Ondřichová, která se dlouhodobě věnuje PR neziskových organizací a knihoven.

Kurz: Ředitel a PR specialista knihovny – jak na úspěšnou spolupráci

Zveme vás na kurz, kde se dozvíte:

– proč mít PR specialistu v knihovně,
– co má mít na starost,
– co potřebuje ke své práci,
– jak mu pomoct etablovat novou pozici v knihovně,
– jak ho řídit a jak jeho práci hodnotit,
– jak si dobrého člověka na PR vybrat – co má umět, co je výhodou, co po něm nechtít

Termín a přihláška:

Kurz se koná ve čtvrtek 21. září od 10:00 do 13:30 v Městské knihovně v Praze (Mariánské nám. 1, Praha 1). Kurz je určen pro management knihoven.

Cena kurzu: 600 Kč. Děti a vojsko polovic.

Z organizačních důvodů jsme nuceni zavést storno poplatek. Zrušení účasti do 15. srpna – storno poplatek 50 % z vložného. Pozdější zrušení účasti (od 16. 8. 2017 a dále) – storno poplatek 100 % z vložného.

V případě dotazů kontaktujte Mgr. Martinu Horejšovou – martina.horejsova@mlp.cz.

A pokud vám PR specialista v knihovně dosud chybí, můžete vyslat jednoho z kolegů na komplexní pětidenní kurz Akademie PR pro knihovníky, který probíhá od října 2017 do března 2018.